We wish everyone a peaceful and pleasant Christmas and we will be looking forward to see you again from 4. 1. 2021

Chiarugi Salt mill Walnut Color

Product code:
104/50 W MS
Availability:
On request
Product price:
for logged in users only

Product properties

Width:8.8 cm
Height:50 cm
Length:8.8 cm
Handmade:

Product additional information

Mlýnek na pepř Chiarugi 1952 „Classic“, vyrobený v Itálii, určený pro ty, kteří prožívají vášeň stolu a kuchyně, vhodný pro všechny kuchyně, protože je robustní a elegantní.

„Classic“ mlýnky na pepř mají kouzlo a eleganci masivního dřeva, ale uvnitř uzavírají veškerou technologii mlýnů z kalené oceli Chiarugi.

Sada vyrobená ve Florencii ručně podle tradice, drobné rozdíly v barvě a detailech jsou projevem řemeslníka, který mlýnek vyráběl.

Použití:

Po naplnění se mele jednoduchým otáčením po směru hodinových ručiček.  Hrubost mletí se upravuje utažením / povolením vrchního čudlíku.

Tento typ mlýnku není určen na sušené byliny jako například zelený pepř.

Péče:

Každý materiál a povrch je ošetřen povrchovou úpravou, tedy je údržba mlýnků Chiarugi velmi jednoduchá a garantuje maximální výkon a odolnost na dlouhé roky.

Mlýnky na pepř i slánky skladujte na suchých místech.

Vnější povch mlýnku je možné v případě potřeby ošetřit měkkým vlhkým hadříkem, nepoužívejte čistící prostředky či rozpouštědla, nedávejte do myčky.

Pokud chcete vyčistit vnitřní prostor mlýnku před výměnou druhu pepře, pak po otevřený a vysypání je možné vyčistit suchým kartáčkem.

Záruka:

Mlecí mechanismy mají doživotní záruku.