Q & A

Showroom
Showroom

Jaká je otevírací doba?

Osobní schůzky lze plánovat flexibilně na základě předchozí dohody, a to i během víkendů.

Vaší schůzku si můžete pohodlně sjednat online ZDE

Je nutné se objednat předem?

Každému klientovi se věnujeme individuálně a v předem domluveném čase se plně zaměřujeme na vaše potřeby. Proto je důležité si dohodnout schůzku, abychom mohli tento čas pro vás rezervovat.

Vaší schůzku si můžete pohodlně sjednat online ZDE.

Jak si domluvit schůzku?

Nejefektivnější způsob, jak si domluvit schůzku, je použití odkazu, který naleznete v našem automaticky generovaném podpisu, v různých sekcích našich webových stránek, nebo klikněte na "ZDE"

Další možností je kontaktovat nás emailem na adrese info@premium-gastro.com. Je důležité si uvědomit, že termíny, které jsou k dispozici v momentě odeslání vašeho emailu, mohou být volné, ale do doby, než obdržíme a zpracujeme vaši odpověď, mohou se již změnit.

Termín si můžete domluvit i telefonicky, je však důležité mít na paměti, že mohou nastat okamžiky, kdy nebudeme mít přístup ke kalendáři, budeme řídit nebo budeme zaneprázdněni schůzkou.

Proč bych měl/a navštívit showroom?

Naším hlavním cílem je, aby Vaše návštěva byla co nejvíce přínosná. Věnujeme se Vašemu projektu s důrazem na detail a společně probereme všechny jeho aspekty. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší produkt, který bude odpovídat Vašemu designu, dostupnosti, stylu šéfkuchaře, ceně a dalším kritériím. A jsou tu i další důležité body.

  • Široký výběr: Na 600m² Vám nabízíme stovky vzorků, mezi kterými si jistě vyberete. Všechny vzorky si navíc můžete půjčit.
  • Dotek reality: Fotografie v katalogu nebo na internetu nemohou plně nahradit osobní zkušenost. U nás máte jedinečnou možnost dotknout se a prohlédnout si talíře a další produkty na vlastní oči. Je důležité, aby servis dokonale ladil s celkovou atmosférou vašeho podniku, a my věříme, že výběr toho správného talíře je důležitý, přeci jen je to součást prezentace Vašich kulinářských skvostů.
  • Jednoduchost a úspora: Spolupráce s co nejmenším počtem dodavatelů Vám ušetří čas i peníze a zjednoduší proces následného dokupování. Během návštěvy showroomu probereme všechny Vaše potřeby a je možné, že si vzpomenete i na další věci, které potřebujete pro vaše podnikání.

Jak se k Vam dostanu?

Autem - do navigace, jako je Waze, Google Maps nebo Mapy.cz, jednoduše zadejte "Premium Gastro". Většina navigačních systémů nás bez problémů najde. U vjezdu, stejně jako na budově, naleznete naše bannery, které vás přesně navedou k nám.

Vlakem - z hlavního nádraží to k nám trvá pouhých 20 minut, a jedná se o nejrychlejší způsob, jak se k nám dostat.

Autobusem - autobusová zastávka Nové náměstí

(213, 226, 383 od metra Háje)

Pokud preferujete přílet vrtulníkem, máme dostatek prostoru pro přistání.

Koho vzít s sebou na schůzku?

Rádi u nás přivítáme celý Váš tým. Pro dosažení nejlepších výstupů je vždy lepší, když se schůzky zúčastní zástupci všech klíčových oddělení, kteří se podílejí na výběrovém procesu a mají rozhodovací kompetence. Během setkání společně prozkoumáme všechny dostupné možnosti, zvážíme praktičnost a odolnost různých materiálů, probereme ekonomické aspekty, včetně možností cenového zvýhodnění a efektivity nákladů v čase.

Je tudíž velmi žádoucí, aby se schůzky zúčastnili všichni, kdo hrají roli v procesu výběru. To zahrnuje nejen šéfkuchaře, kteří se podílí na výběru vybavení pro připravované menu, ale i specialisty na design, ať už se jedná o designéra nebo architekta, kterého můžete přivést s sebou. Dále je důležitá účast zástupců finančního oddělení, včetně majitelů, ředitelů či manažerů, kteří mohou ovlivnit rozpočtové rozhodnutí.

Web
Web

Proč se mi nezobrazují ceny?

Pro zobrazení cen je potřeba být u nás registrován a přihlášen v klientské zóně. Přeci jen jsme velkoobchod

Registrujte se jednoduše ZDE

Proč je nutné se registrovat?

Jsme specializovaný velkoobchod a zaměřujeme na B2B klientelu v gastronomickém sektoru. Naše služby jsou určeny primárně profesionálům v tomto oboru.

Registrace Vám otevírá dveře do naší klientské zóny, která nabízí další funkce nad rámec prostého zobrazení cen. V této sekci můžete snadno podávat nezávazné poptávky nebo posílat přímo objednávky. Navíc, všechny vaše předchozí poptávky a objednávky můžete snadno vyhledat v historii a v případě potřeby i opětovně použít. Při každém opakování objednávky ze své historie se vám automaticky aktualizují ceny. Pokud byla vaše předchozí objednávka zvýhodněna na základě objemu, je třeba, abyste nám novou objednávku zaslali.

My se poté postaráme o její revizi a upravíme cenu dle současných podmínek a objemu, abychom vám mohli nabídnout nejlepší možné zvýhodnění. Po těchto úpravách vám objednávku zašleme zpět ke kontrole a finálnímu schválení.

Nejde mi vytvořit registrace

Ujistěte se, prosím, že jste řádně vyplnili všechna povinná pole. Pokud přesto narazíte na problém a všechny údaje jsou správně vyplněné, je to pravděpodobně způsobeno tím, že zadané IČO nebo email už jsou spojeny s existující registrací. V takovém případě nás neváhejte kontaktovat na adrese info@premium-gastro.com.

Můžu se zaregistrovat jako soukromá osoba?

Registrace je otevřená pro všechny, kteří disponují platným IČO. Je důležité si uvědomit, že většina našeho zboží je na objednávku, což znamená, že dodací lhůty se liší od těch, na které mohou být zvyklí zákazníci u e-shopů zaměřených na konečné spotřebitele s ihned dostupným zbožím. Dostupnost konkrétních produktů je závislá na výrobci. Dodací termíny se obvykle pohybují v rozmezí 1 až 4 týdnů, nicméně v případě zakázkové výroby se mohou prodloužit až na 8 až 10 týdnů.

Naším cílem je vždy zajistit doručení standardního sortimentu do jednoho měsíce. Součástí procesu zpracování poptávky je také ověření dostupnosti produktů u výrobce.

Konečné informace o dostupnosti produktu můžeme poskytnout až po obdržení konkrétní poptávky a zadání přesných specifikací.

Naše firma je již registrovaná, ale mě se nejde přihlásit

Pokud potřebujete přidat novou emailovou adresu k již existující registraci, prosíme, zašlete Váš požadavek na naši emailovou adresu info@premium-gastro.com. Ve Vaší zprávě nezapomeňte uvést IČO spojené s danou registrací a emailovou adresu, kterou si přejete přidat. Náš tým se postará o vše potřebné a jakmile bude Vaše žádost zpracována, což potvrdíme, budete mít možnost do jedné hodiny tuto novou emailovou adresu použít pro přihlášení na našem webu. Stačí na přihlašovací stránce zvolit možnost "zapomenuté heslo" a na zadaný email obdržíte odkaz pro nastavení Vašeho hesla. Po jeho zvolení budete moci novou adresu okamžitě využívat pro přihlášení.

Rád bych si doobjednal

Po přihlášení na našich webových stránkách získáte přístup do Vaší osobní klientské zóny. Zde se vám naskytne možnost prohlížet historii všech Vašich předchozích objednávek. Tyto objednávky lze snadno opětovně zadat, libovolně upravit nebo využít jako vzor pro vaši novou objednávku. Při každém opakování objednávky ze své historie se vám automaticky aktualizují ceny. Pokud byla vaše předchozí objednávka zvýhodněna na základě objemu, je třeba, abyste nám novou objednávku zaslali. My se poté postaráme o její revizi a upravíme cenu dle současných podmínek a objemu, abychom vám mohli nabídnout nejlepší možné zvýhodnění. Po těchto úpravách vám objednávku zašleme zpět ke kontrole a finálnímu schválení.

Změnil jsem IČO a registraci mám na staré

Pokud došlo ke změně vašeho IČO, je nezbytné provést novou registraci. V případě, že chcete použít emailovou adresu, která je již spojena s předchozí registrací (například s vaším starým IČO), je nutné ji nejprve z této registrace odstranit. V takovém případě nás kontaktujte na adrese info@premium-gastro.com.

Kdo má k účtu přístup a můžu mít u jedné registrace více přihlašovacích emailů?

K přístupu k účtu jsou oprávněny všechny emailové adresy asociované s IČO uvedeným při registraci. Během procesu registrace si zvolíte svůj přihlašovací email. Za účelem ochrany dat a zajištění bezpečnosti je přiřazení dalších emailů k účtu pod naší kontrolou. V případě zájmu o přidání dalších emailových adres je nutné nám zaslat žádost na emailovou adresu info@premium-gastro.com.

Ve Vaší zprávě nezapomeňte uvést IČO spojené s danou registrací a emailovou adresu, kterou si přejete přidat. Náš tým se postará o vše potřebné a jakmile bude Vaše žádost zpracována, což potvrdíme, budete mít možnost do jedné hodiny tuto novou emailovou adresu použít pro přihlášení na našem webu. Stačí na přihlašovací stránce zvolit možnost "zapomenuté heslo" a na zadaný email obdržíte odkaz pro nastavení Vašeho hesla. Po jeho zvolení budete moci novou adresu okamžitě využívat pro přihlášení.

Proč nemůžu najít na webu zboží které vidím v katalogu?

Důvodů může být několik. Pokud na takovou komplikaci narazíte kontaktujte nás na adrese info@premium-gastro.com. Do zprávy nám napište kód daného zboží. Jsme zde, abychom vám ochotně poskytli veškeré informace o zboží, které potřebujete.

Hledám něco, co na webu nemáte

Zašlete nám Vaší poptávku na e-mailovou adresu info@premium-gastro.com, s co nejdetailnějšími specifikacemi Vašeho požadavku. Jsme specialisté na vyhledávání produktů, které jsou obtížně dostupné na trhu, od široké škály dodavatelů. Klíčem k úspěchu je detailní a přesný popis toho, co hledáte - včetně materiálu, barvy, velikosti a počtu kusů. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Cenová nabídka
Cenová nabídka

Kolik mě to bude stát?

Skvělá a podnětná otázka. Nejprve je klíčové zvolit odpovídající produkt, a to na základě několika důležitých aspektů: designu, záruky na odštěp, vlastního brandingu, atd. Ideálně bychom měli první fázi projektu projednat na osobní schůzce, abychom společně našli nejvhodnější řešení.

Často se stává, že klient, který má na začátku "jasno a přesně ví, co chce", stráví při výběru nejvíce času, a nakonec si objedná něco zcela odlišného. A to je skvělé!

Cenotvorbu každého projektu přizpůsobujeme individuálně, v závislosti na několika faktorech: obratu u daného výrobce, naší marži, celkovém obratu objednávky, historii klienta atd. Naším cílem je vždy nabídnout férové a co nejvýhodnější ceny podle aktuální situace.

Co se týče pojmu "drahé" a "levné", klienti se dělí na ty, kteří se zaměřují pouze na konečnou sumu, a na ty, kteří jsou ochotni posoudit ekonomický přínos v delším časovém horizontu a rozhodnou se pro vyšší kvalitu, i když to znamená vyšší počáteční investici. Někdo upřednostňuje nejlevnější auta či hodinky, zatímco jiní jsou ochotni zvážit poměr cena/výkon a připlatit si za kvalitu, protože si uvědomují její dlouhodobý přínos.

Jsou ceny na webu vždy konečné?

Aktuálně se na našem webu www.premium-gastro.com, z důvodu technických omezení, zobrazují pouze základní ceníkové ceny. Proto Vám nabízíme možnost zaslat nám nezávaznou poptávku, kterou vždy individuálně zpracujeme. Cenotvorbu každého projektu přizpůsobujeme individuálně, v závislosti na několika faktorech: obratu u daného výrobce, naší marži, celkovém obratu objednávky, historii klienta atd. Naším cílem je vždy nabídnout férové a co nejvýhodnější ceny podle aktuální situace.

Po zpracování Vaší poptávky Vám odešleme návrh s předpokládaným termínem dodání a všemi relevantními informacemi, které Vám pomohou při rozhodování. Pro finalizaci objednávky je nutné tuto nabídku potvrdit.

Už jsem u vás nakupoval/a měl/a jsem slevu, platí i na další objednávku?

Při každém opakování objednávky ze své historie se vám automaticky aktualizují ceny. Pokud byla vaše předchozí objednávka zvýhodněna na základě objemu, je třeba, abyste nám novou objednávku zaslali. My se poté postaráme o její revizi a upravíme cenu dle současných podmínek a objemu, abychom vám mohli nabídnout nejlepší možné zvýhodnění. Po těchto úpravách vám objednávku zašleme zpět ke kontrole a finálnímu schválení.

Je nezávazná poptávka objednávka?

Každá poptávka, kterou od Vás obdržíme, je pečlivě a individuálně zpracována. Následně Vám zašleme upravenou nabídku k přezkoumání a schválení. Aby byla poptávka považována za závaznou objednávku, je nezbytné, aby nám byla tato nabídka potvrzena. Potvrzení můžete provést buď písemně prostřednictvím e-mailu, nebo prostřednictvím naší klientské zóny. Potvrzení přes klientskou zónu představuje pro Vás nejsnazší a nejrychlejší způsob, jak objednávku závazně potvrdit.

Kolik poptávek můžu vytvořit?

Je vhodné vytvořit několik poptávek podle přesné specifikace. Pokud tedy uvažujete o nákupu 30 kusů nebo 60 kusů, je ideální zaslat pro každé množství zvláštní poptávku. To zajišťuje lepší přehlednost pro obě zúčastněné strany. Díky tomu získáte jasné informace o možných objemových zvýhodněních a umožní Vám to snadné porovnání nabídek.

Můžu Vám poslat poptávku nebo objednávku emailem?

Stále se snažíme zdokonalovat náš web, aby se stal co nejrychlejší a nejefektivnější metodou pro vyřizování vašich poptávek a objednávek. Takto nám můžete rychle a efektivně poskytnout přesné informace o vašich požadavcích. E-mail považujeme za alternativní řešení.

Zboží
Zboží

Jaké jsou dostupnosti zboží?

Většina našeho zboží, konkrétně 95 %, je obvykle dostupná přímo u našich výrobců a dodavatelů. Abychom zajistili, že Vaše požadavky budou splněny, pečlivě ověřujeme dostupnost a množství zboží na základě každé specifické poptávky. Tento krok je neodmyslitelnou součástí procesu objednávání a zajišťuje, že vše proběhne hladce.

S některými výrobci máme stanoveny minimální limity objednávek, které musíme dosáhnout, abychom mohli zboží zaslat. Nabízíme produkty od různých značek, přičemž některé z nich jsou dodávány pravidelně několikrát měsíčně, zatímco jiné méně často.

Standardní dodací lhůty pro běžné zboží se pohybují mezi 1 až 4 týdny. U zakázkové výroby mohou být dodací lhůty delší, ale vždy se snažíme o co nejrychlejší realizaci. Je důležité zdůraznit, že každá poptávka je pro nás unikátní a řešíme ji s individuálním přístupem, tudíž uvedené informace nemohou být považovány za absolutně závazné.

Pokud je s objednávkou spojen specifický termín, například otevření nové restaurace, jsme schopni se termínu maximálně přizpůsobit a dodat objednávku včas.

Přes vše výše popsané je nutné počítat s možnými neočekávanými situacemi, jako jsou například namátkové celní kontroly, které nemůžeme ovlivnit.

Dostupnost konkrétního zboží je možné ověřit pouze na základě specifikované poptávky. I přes všechna naše úsilí a snahu o hladký průběh celého procesu je důležité si uvědomit, že některé aspekty zůstávají mimo naši kontrolu. Naší prioritou je však vždy transparentní komunikace a hledání optimálních řešení pro naše zákazníky.

Držíte zboží skladem? Potřebuji dodat urgentně.

Většina našeho zboží, konkrétně 95 %, je obvykle dostupná přímo u našich výrobců a dodavatelů.

V případě naléhavé potřeby je možné využít expresních dopravních služeb, avšak je třeba počítat s vyššími náklady.

Pokud je s objednávkou spojen specifický termín, například otevření nové restaurace, jsme schopni se termínu maximálně přizpůsobit a dodat objednávku včas.

Dostupnost konkrétního zboží je možné ověřit pouze na základě specifikované poptávky. I přes všechna naše úsilí a snahu o hladký průběh celého procesu je důležité si uvědomit, že některé aspekty zůstávají mimo naši kontrolu. Naší prioritou je však vždy transparentní komunikace a hledání optimálních řešení pro naše zákazníky.

Hledám něco, co na webu nemáte

Zašlete nám Vaší poptávku na e-mailovou adresu info@premium-gastro.com, s co nejdetailnějšími specifikacemi Vašeho požadavku. Jsme specialisté na vyhledávání produktů, které jsou obtížně dostupné na trhu, od široké škály dodavatelů. Klíčem k úspěchu je detailní a přesný popis toho, co hledáte - včetně materiálu, barvy, velikosti a počtu kusů. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Jaký je stav mojí objednávky?

V klientské zóně naleznete základní statusy pro každou Vaši objednávku.

Pokud je s objednávkou spojen specifický termín, například otevření nové restaurace, jsme schopni se termínu maximálně přizpůsobit a dodat objednávku včas.

Dostupnost konkrétního zboží je možné ověřit pouze na základě specifikované poptávky.

Mohu vidět vzorek vybraného zboží?

V našem showroomu Vám na 600m² nabízíme stovky vzorků, mezi kterými si jistě vyberete. Všechny vzorky si navíc můžete půjčit.

Každému klientovi se věnujeme individuálně a v předem domluveném čase se plně zaměřujeme na vaše potřeby. Proto je důležité si dohodnout schůzku, abychom mohli tento čas pro vás rezervovat.

Vaší schůzku si můžete pohodlně sjednat online ZDE.

Čekáte s odesláním mé objednávky dokud není kompletní i v případě, že chybí jen jeden produkt?

Naší prioritou je poskytovat služby, které jsou uzpůsobené specifickým potřebám každého klienta. Rozumíme, že v určitých případech můžete potřebovat část Vaší objednávky expedovat dříve než zbytek. V takovém případě jsme připraveni Vaší objednávku rozdělit a zajistit odeslání v několika samostatných dodávkách. Dále, pokud se setkáme s informací o prodloužené době dodání určitých produktů z Vaší objednávky ze strany výrobce, budeme Vás o této skutečnosti neprodleně informovat a společně najdeme nejvhodnější řešení této situace.

Vrácení zboží objednal jsem špatnou velikost

Naše zboží je objednáváno na základě individuálních projektů, a proto Vám rádi poskytneme odborné poradenství ve výběru, abychom předešli jakýmkoli komplikacím. V případě zakázkové výroby vrácení zboží není možné. Možnost vrácení zboží je zpravidla řešena formou kreditu, ale vždy pouze po předchozí důkladné konzultaci s našimi odborníky.

Záruční doba, ze zákona mám nárok na 24 měsíců

Tento zákon se primárně věnuje regulaci vztahů s konečnými zákazníky a nezabývá se vztahy mezi obchodními partnery. My jsme specializovaný Velkoobchod a jedná se tedy o vztah mezi dvěma právnickými subjekty. Záruku na produkty poskytuje výrobce, a my se zavazujeme tuto záruku přenést na zákazníka.

Věnujete se také zakázkové výrobě?

Mnozí z našich výrobců nabízejí možnost individuálně přizpůsobené, včetně ručně zpracované, výroby. To Vám umožňuje navrhnout si vlastní design vybavení. V některých případech se dokonce jedná o výrobu na míru i pro produkty z katalogu, přičemž designéři pro Vás vyrábějí každý kus jako jedinečný originál.

Můžu u vás zadat výrobu brandovaného inventáře?

Nabízíme možnost personalizace prostřednictvím vlastního brandingu nebo zavedení jednoho výrazného, charakteristického prvku, který se bude opakovat jak v interiéru, tak i na vybraných produktech, jako jsou porcelánové výrobky, drobné dekorace, tkané textilie či prostírání.

Díky úzké spolupráci s našimi dodavateli máme podporu jejich týmů designerů a grafiků, což nám umožňuje profesionální zpracování všech návrhů.

Jsem z daleka a nemám možnost se dostavit osobně, přesto bych rád/a viděl/a vzorky

Pokud se nacházíte daleko od Prahy a návštěva našeho showroomu osobně není možná, rádi Vám nabídneme možnost online schůzky, během které Vám náš showroom představíme prostřednictvím videokonference. Alternativně můžete využít virtuální prohlídku pomocí naší Google Street View prezentace, ke které se dostanete kliknutím na odkaz.

Vybrané vzorky k zapůjčení za Vámi pak rádi pošleme.

Reklamace
Reklamace

Přišlo mi poškozené zboží

S maximální pečlivostí balíme Vaše objednávky a využíváme služeb ověřených dopravních společností. I přes veškerou opatrnost se však může výjimečně stát, že zboží během přepravy utrpí poškození. V takovém případě prosíme o dodržení následujícího postupu:

  • Okamžitá kontrola při doručení: Pokud si všimnete poškození obalu již při převzetí zásilky, ihned toto poškození sdělte doručovateli, požádejte ho o zaznamenání této události a tento dokument společně se záznamem poškozeného obalu zašlete na adresu info@premium-gastro.com.
  • Fotodokumentace: Je důležité, abyste poškození obalu i samotného zboží pečlivě zdokumentovali fotografiemi. Nezapomeňte přiložit i informace o počtu poškozených kusů.
  • Kontaktování nás: V případě, že poškození zjistíte až po otevření balíčku, bezprostředně poškozené zboží vyfotografujte a s uvedením počtu poškozených kusů odesílejte informace na naši e-mailovou adresu info@premium-gastro.com.
  • Detailní informace o poškození: K vaší zprávě prosíme přiložte detailní specifikaci počtu poškozených kusů a kód produktu podle dodacího listu. Tato informace je nezbytná pro zahájení reklamačního řízení.

Pro úspěšné zpracování vaší reklamace je nutné, abyste nám poskytli přesné specifikace poškozeného zboží, včetně fotodokumentace a popisu situace. Děkujeme za pochopení a spolupráci při řešení nežádoucích situací. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Jak funguje záruka na odštěp?

Nárok na záruku proti odštěpům je možné uplatnit pouze u těch produktů, které jsou na našem webu jasně označeny jako produkty s poskytovanou zárukou proti odštěpům, přičemž délka záruční doby se může lišit v závislosti na výrobci a specifické produktové řadě. Tyto podrobnosti naleznete také v dodacím listu. Záruka se vztahuje výhradně na zboží, u kterého je toto specifikováno, přičemž v rámci jedné produktové řady může být záruka poskytována například pouze na talíře, nikoli na mísy.

Pro zahájení procesu reklamace může v některých případech postačit zaslání fotografie poškozeného výrobku, zatímco v jiných situacích může být nutné vrátit zboží k fyzickému posouzení. To závisí na specifických podmínkách stanovených jednotlivými výrobci. Je důležité přiložit údaje o počtu reklamovaných kusů a kód zboží podle údajů uvedených na dodacím listu spolu s popisem závady.

Průběh reklamačního řízení je vždy koordinován ve spolupráci s výrobcem, o jehož výsledku klienta vždy bezodkladně informujeme.

Zboží vypadá jinak než jsem čekal

Některé produkty jsou charakteristické použitím reaktivních glazur, což je způsobeno specifickými materiálovými vlastnostmi. Díky tomu je barevná variabilita nejen přijatelná, ale dokonce považována za žádoucí charakteristiku, nikoli za nedostatek. Produkty vyrobené ručně se navíc pyšní jedinečností každého kusu, což je přímým důsledkem absence strojové výroby. Tato originalita dodává každému produktu osobitý charakter.

Chci reklamovat zboží poškozené při užívání

Během osobního setkání společně vybereme produkt, který nejlépe odpovídá Vašim potřebám. Každý materiál se vyznačuje specifickými vlastnostmi a odolností, což jsou klíčová kritéria, která zohledňujeme při našem důkladném výběru. Nabízené zboží je navrženo pro specifické použití, a proto je důležité dodržovat doporučenou péči o produkty podle přiloženého návodu. Pro vaše pohodlí jsme dostupní také prostřednictvím online nebo telefonických konzultací.

Byl mi doručen jiný produkt než jsem objednal/a

Doporučujeme provést pečlivou kontrolu při přejímce vaší objednávky. Jakékoliv zjištěné nesrovnalosti je nutné bezodkladně zdokumentovat a zaslat nám informace na e-mailovou adresu info@premium-gastro.com. Přijímáme vrácení pouze nepoužitého zboží, které je v originálním balení.

Pokud potřebujete zboží poslat zpět v rámci Prahy, doporučujeme využít služby Liftago. Pro zaslání z ostatních míst pak preferujeme společnosti TopTrans, DHL, DPD či UPS. Z důvodu negativních zkušeností neakceptujeme dopravu prostřednictvím PPL, České pošty nebo Geis. Máme-li na paměti, že většina našeho zboží je křehké povahy, je pro nás zásadní spoléhat na dopravce s ověřeným přístupem a minimálním rizikem poškození.

Bylo mi doručeno jiné množství než jsem objednal/a

Doporučujeme provést pečlivou kontrolu při přejímce vaší objednávky. Jakékoliv zjištěné nesrovnalosti je nutné bezodkladně zdokumentovat a zaslat nám informace na e-mailovou adresu info@premium-gastro.com. Přijímáme vrácení pouze nepoužitého zboží, které je v originálním balení.

Pokud potřebujete zboží poslat zpět v rámci Prahy, doporučujeme využít služby Liftago. Pro zaslání z ostatních míst pak preferujeme společnosti TopTrans, DHL, DPD či UPS. Z důvodu negativních zkušeností neakceptujeme dopravu prostřednictvím PPL, České pošty nebo Geis. Máme-li na paměti, že většina našeho zboží je křehké povahy, je pro nás zásadní spoléhat na dopravce s ověřeným přístupem a minimálním rizikem poškození.

Cookies

Náš e-shop používá cookies. Díky tomu vám můžeme nabídnout uživatelský zážitek více efektivní. Souhlas k ukládání cookies udělíte kliknutím na políčko „Souhlasím".
Souhlas můžete odmítnout zde.