Reference

Přístupů ke gastronomii je vícero a my rádi spolupracujeme právě s těmi, pro které je péče o hosta a láska k oboru jednoduše na prvním místě. Pro nás to jsou všechno profesionálové, ke kterým vzhlížíme s nadějí, protože udávají pro českou gastronomii ten správný směr. Zde uvádíme pár příkladů:

Field Restaurant, Praha

Radek Kašpárek, Executive Chef

fieldrestaurant.cz

Radek je fanouškem moderní kuchyně s důrazem na přímočarou a nepřikrášlovanou prezentaci surovin. Bez zbytečných okolků servíruje silné chutě, a jeho pojetí pokrmů jsou často velmi neočekávaná a právě stolní inventář od Premium Gastro umocní ještě více tento zážitek.

Ve Fieldu se nebojíme dávat věcem volný průběh. Tvrdohlavá kuchyně šéfkuchaře Radka Kašpárka se pod nekonečně proměnlivým stropem může projevit ve svojí surové, nezkrášlené podobě. Sezónní menu nezakrývají svůj přírodní původ – a někdy doslova návrat ke kořenům. Pole je základ. Vše ostatní je otevřené.

Radek Kašpárek, Executive Chef
Jídlo od Radek Kašpárek
Jídlo od Radek Kašpárek
Jídlo od Radek Kašpárek

Amenity resort, Blue Lipno, Lipno nad Vltavou

Václav Šindelář, šéfkuchař Restaurantu Blue Lipno

lipno.amenity.cz

Václav je rodilý, českobudějovický srdcař a patriot, specializuje se na českou moderní kuchyni a italskou kuchyni, s obrovským umem, chutí, citem, organizovaností a precizností s citem pro chuť. Proč si vybrali právě pec X-Oven? „Chtěli jsem se vrátit ke kořenům, k ohni, a s pomoci X-Oven jsme to měli o dost lehké! Skvělé zpracování, funkčnost, design, prostě neskutečný produkt, který funguje a klienti to ocení. Chuť pokrmů je opravdu nezapomenutelná!“.

Restaurant Blue Lipno je nekuřáckou restaurací s krbem, bowlingem, dětským koutkem a prostornou venkovní zahrádkou s výhledem na Lipno. Poseďte s přáteli či rodinou a ochutnejte speciality regionální kuchyně. Denně čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů.

Nabízíme intimní posezení, přípravu rodinných oslav i svátečních menu. Na přání zajistíme pohoštění pro větší skupiny. Celková kapacita restaurace je 80 osob, a pokud počítáme sluncem zalitou terasu, tak se počet zvýší o dalších 80 dobře najedených osob.

Václav Šindelář, šéfkuchař Restaurantu Blue Lipno
Jídlo od Václav Šindelář
Jídlo od Václav Šindelář
Jídlo od Václav Šindelář

Bejzment, Praha

Zdeněk Střížek, majitel a šéfkuchař

bejzment.cz

„Premium Gastro mohu vřele doporučit. Jsme netradiční burgrárnou a pro naše speciály , vždy hledáme ten pravý inventář, který je pošle ještě do dalšího levelu. K tomu burgery připravujeme v peci X-Oven, která prostě nemá chybu. Připravované maso v ní dostane tu pravou nezaměnitelnou chuť a vůni dřevěného uhlí a výsledek je famózní“.

Bejzment je burgrárna s atmosférou tradičního amerického road house a k tomu v samém srdci Smíchova. Děláme burgery s příběhem a vždy jedinečné. Pečlivě vybíráme čerstvé hovězí z českých luhů a hájů a grilujeme na dřevěném uhlí. Samozřejmostí jsou i burgery ve verzi vege či bezlepek. Vše tvořeno s láskou se sklony k lehkému obžérství.

Zdeněk Střížek, majitel a šéfkuchař
Jídlo od Zdeněk Střížek
Jídlo od Zdeněk Střížek
Jídlo od Zdeněk Střížek

Červený Jelen, Praha

Luboš Kastner, spolumajitel a marketingový ředitel

cervenyjelen.cz

„Představu našeho platingu jsme měli naprosto přesnou. Navíc jsme se trošku zamilovali do značky Schlaggenwald a po návštěvě showroomu Premium Gastro v Uhříněvsi nám bylo jasné, že nezůstaneme zdaleka jen u ní. Našli jsme zde hodně z toho, co odpovídalo našim vizím. Výběr probíhal neformálně, přesto profesionálně a rychle. Přesně s takovými lidmi, chceme spolupracovat,“ vysvětluje Luboš Kastner, který je doposavad se vším naprosto spokojen, a proto velmi rád doporučuje Premium Gastro pro pestrý výběr inventáře i profesionální přesah v přístupu ke klientům dál.

Lehce nezařaditelný koncept přesahující a navzájem prolínající hospodu, pivnici i restauraci, uprostřed historické Prahy, nabízí oázu klidu v unikátních a velkorysých prostorách Šporkovského paláce. Kuchyně, a dva jídelní lístky v rukách šéfkuchaře Marka Fichtnera, je na pomezí fine diningu. K tomu vždy fantastické pivo, nebo dokonce likéry a pálenky vlastní řady, stejně jako profesionální servis a osobitý ambient místa. Toho je tu dostatek. Restaurace usadí více než 600 hostů. Dbá se tu o každý detail a denně se u Červeného Jelena řídí mottem: Every day premium!

Luboš Kastner, spolumajitel a marketingový ředitel
Jídlo od Luboš Kastner
Jídlo od Luboš Kastner
Jídlo od Luboš Kastner

Výčep, Praha

Jiří Hrachový, šéfkuchař a spolumajitel

vycepkorunni.cz

Výčep je moderní novodobá česká pivnice s unikátním konceptem zážitkové gastronomie, který v Čechách nenajdete: Dalešice na čepu, česká kuchyně s nádechem Valašska, absolutní sezónnost surovin, vlastní houbaři, lovci a rybáři… Z málo využívaných a zapomenutých ingrediencí se tady vaří jídla, plná silných a výrazných chutí, v kuchyni založené na starých klasických postupech našich předků, jako je fermentace, kvašení, nakládání, sušení, uzení, pečení na ohni a to vše pod vedením geniálního šéfkuchaře Jirky Hrachového a jeho parťáka Vojty Nemravy.

Jiří Hrachový, rodák z Frenštátu pod Radhoštěm se k této oblasti hrdě hlásí i ve své kuchyni: „V jídle, které potvrzuje, že v jednoduchosti je síla. Nemáme rádi přezdobenost a redukujeme všechno, co by rušilo požitek a příjemnou atmosféru. Sedíš u prostého dřevěného stolu, jíš z talířů Figgjo, které připomínají neděli u babičky, a v pozadí hraje cimbálová muzika. Prostě jako ve valašské hospodě.“

Jiří Hrachový, šéfkuchař a spolumajitel
Jídlo od Jiří Hrachový
Jídlo od Jiří Hrachový
Jídlo od Jiří Hrachový

Casa de Carli, Praha

Matteo de Carli, majitel a šéfkuchař

casadecarli.cz

Naše restaurace je rodinný podnik, jehož kuchyně se zaměřuje na kvalitní produkty a čerstvé ingredience. Otevřeli jsme v roce 2012 na Starém městě a chodí k nám především místní klientela. Našim hlavním cílem je poskytnout hostům ten nejlepší možný zážitek, od skvělé obsluhy počínaje, po výborné jídlo, které skvěle chutná a lákavě vypadá, konče. O společnosti Premium Gastro: produkty, které nabízí a pro něž jsme se rozhodli, jsou velmi kvalitní, inovativní a kreativní zároveň. V jejich nabídce najdeme vždy něco jiného, co nám mnohdy pomůže i při vytváření nových pokrmů. Poměr kvalita/cena je pro nás též důležitým aspektem výběru a s těmito výrobky jsme našli přesně to, co jsme hledali.

Pan Matteo de Carli je italský šéfkuchař a majitel italské restaurace Casa de Carli v Praze. Studoval kulinářské umění v Itálii a pracoval na mnoha místech po celém světě, naposledy to byl hotel Four Seasons v irském Dublinu, dále pak Bice Mare v Dubaji a v neposlední řadě Cipriani v New Yorku. Následně v roce 2012 otevřel svojí restauraci v Praze, která je od té doby doporučována Michelinským průvodcem a stala se oblíbeným místem pro lokální klienty.

Matteo de Carli, owner and Chef
Jídlo od Matteo de Carli
Jídlo od Matteo de Carli
Jídlo od Matteo de Carli

Dvůr Hoffmeister, Číčovice – Středočeský Kraj

Jan Kaplan, šéfkuchař

dvur-hoffmeister.cz

„Opravdu profesionální gastro firma na trhu. Výběr nejlepších značek - Figgio, 100% Chef. Navíc si můžete vše osahat v pražském showroomu. Objednal jsem talíře a vše v pořádku dorazilo, jsem velice spokojen.“

Dvůr Hoffmeister je ideálním místem pro rodinné oslavy, svatby, firemní akce i romantické víkendy. Nabízíme vlídnou pohostinnost v restauraci, komfortní ubytování v penzionu, pohodlné jednání a konference v konferenční místnosti a pro milovníky koní kvalitní ustájení i kurzy jízdy pro děti.

Jan Kaplan, šéfkuchař
Jídlo od Jan Kaplan
Jídlo od Jan Kaplan
Jídlo od Jan Kaplan

La Bottega Linka, Praha

Lukáš Sedláček, šéfkuchař

linka.lacollezione.cz

La Bottega Linka je nejnovějším přírůstkem do naší italské rodiny, kde se vše točí kolem velmi zvláštní X - Oven trouby, kde připravujeme jídla z menu, čerstvé ryby a steaky na dřevěném uhlí. K tomu navíc přidejme fakt, že umístění nové Bottegy má určitý historický důvod. Budova byla v minulosti proslulá jako jedno z nejznámějších pražských lahůdkářství v poválečné éře. Linka je mixem něčeho staromódního s něčím novým a tvoří koktejl plný výrazných chutí a italské autenticity v samém srdci Prahy.

O X-Oven: „Je to nejlepší co na trhu existuje. Abychom mohli vytvářet exkluzivní pokrmy z nejkvalitnějších surovin, potřebujeme se spolehnout i na technologie. Proto jsme si vybrali X-Oven. K tomu se s ní pracuje se velmi spolehlivě a jednoduše. Je to parťák, který nám každý den pomáhá připravovat lahodná italská jídla a co hostům nejvíce chutná? Stařené maso nejvyšší kvality, které používáme na steaky. Hodně si také pochvalují ryby nebo mořské plody.“

Lukáš Sedláček, šéfkuchař
Jídlo od Lukáš Sedláček
Jídlo od Lukáš Sedláček
Jídlo od Lukáš Sedláček

Pasta & Café Romana, Havířov

Ondřej Zabawski, šéfkuchař

pasta-romana.cz

„Ve vyhlášených restauracích v Itálii nebo Rakousku je restaurační grilování na vysoké úrovni, což jsme věděli. Ale jak se dopídit k tomu, že i u nás budeme moci provozovat takovou výkonnou „mašinu“, navíc se zárukou a veškerým servisem? Shodou okolností jsme zjistili, že v Praze se za pár týdnů pořádá Burgerfest, kde právě X-Oven byl hlavním grilovacím partnerem. A do X-Oven jsme se doslova zamilovali.“

Pasta & Café Romana je rodinná restaurace s domácí manufakturou. „V Havířově dosud chybělo místo, kde bychom si mohli pochutnat na zdravém jídle a zároveň věděli, že je připraveno z kvalitních surovin. Pro dobré ovoce nebo zeleninu přitom nemusíme jezdit světa kraj: spoustu si toho můžeme vypěstovat sami a uvařit si z toho dobrý pokrm. A tak jsme si řekli, že je na čase s tím něco dělat. Že si prostě otevřeme restauraci, ve které budeme návštěvníkům nabízet zdravé jídlo z kvalitních, a pokud možno místních surovin, čaje z ručně nasbíraných a usušených bylin, anebo třeba kvalitní kávu..“

Šéfkuchař Ondřej Zabawski
Jídlo od Šéfkuchař Ondřej Zabawski
Jídlo od Šéfkuchař Ondřej Zabawski
Jídlo od Šéfkuchař Ondřej Zabawski

Salabka – restaurace a vinařství, Praha

Petr Kunc, šéfkuchař

salabka.cz

„Firma Premium-Gastro je top firma v České Republice. Opravdu se cítím jako v zahraničí. Tato firma má opravdu všechno. Design, kvalitu, detail, originalitu, jedinečnost, přístup, aktivitu, ochotu, profesionalitu, atd. Můžu vřele doporučit každému, kdo to myslí opravdu vážně.“

Minulost – Současnost – Budoucnost

Respektujeme minulost. Hledíme do budoucnosti. Žijeme však současností, v pražské Troji, obklopeni vinnou révou, s vibrující metropolí na dosah ruky. Současná doba určuje směr našeho menu a stejně tak produkty získané od lokálních producentů. Největší inspirací však zůstává naše krásná vinice a kouzelné prostředí, kterého jsme součástí. Středobod veškerého dění, múza, energie, kterou předáváme dál hostům v restauraci Salabka.

Petr Kunc, šéfkuchař
Jídlo od Petr Kunc
Jídlo od Petr Kunc
Jídlo od Petr Kunc

Sia Restaurant, Praha

Jiří Štift, šéfkuchař

siarestaurant.cz

„Premium Gastro mohu jen doporučit. Jsou schopni sehnat produkty, které nejsou na našem trhu běžně k dostání a navrhnout zajímavé řešení pro servis, bar nebo bufetovou prezentaci. Nabízí perfektní propojení kvality a designu.“

Asijské menu restaurace Sia vychází z tradičních receptů, postupů a technologií, které jsme obohatili o zkušenosti a nápady mezinárodního týmu šéfkuchaře Jiřího Štifta. Pod jeho vedením v něm spolupracují kuchaři z Indonésie, Nepálu, Indie, Vietnamu, Thajska, Malajsie, z Moravy i Číny.

Jiří Štift, šéfkuchař
Jídlo od Jiří Štift
Jídlo od Jiří Štift
Jídlo od Jiří Štift

TIME OUT, Praha

Aleš Pelka, šéfkuchař

timeout.cz

Svojí polohou je Timeout Cafe Restaurant v Nových Butovicích na Praze 13 ideálním bodem pro pracovní schůzky, rychlý oběd nebo večerní posezení v příjemné atmosféře ať už pro osobní nebo pracovní účely.

Patříme do skupiny Fresh and Tasty, která se stará o běžné denní stravování s důrazem na kvalitu, čerstvé suroviny a autentickou chuť. Věříme, že jídlo je zdrojem mentální energie a vytíženost spojená s nedostatkem času nemusí být překážkou ke kvalitnímu stravování.

Aleš Pelka, šéfkuchař
Jídlo od Aleš Pelka
Jídlo od Aleš Pelka
Jídlo od Aleš Pelka

VENTURA GROUP

Provozujeme restaurace a hotely s chutí, od srdce

venturagroup.cz

Plzeňský restaurant Anděl, Plzeňský restaurant Kamera, Kozlovna Lidická, Restaurant a residence U Černého orla, Anděl Apartments, Český catering

Premium Gastro nás potěšilo nabídkou exkluzivního sortimentu v úžasně široké škále. Jde o profesionály, kteří vynikají hlubokou znalostí gastronomického prostředí a se kterými je proto radost se potkávat. Pokud u nich vybíráte např. nádobí, dozvíte se o něm všechno – od technologie výroby, ideální možnosti užití až po rozdíl ve zvuku, který talíř vydává, pokud na něm krájíte steakovým nebo dezertním nožem. Takový smysl pro detail a lásku ke svému povolání rozhodně oceňujeme.

VENTURA GROUP
Jídlo od VENTURA GROUP
Jídlo od VENTURA GROUP
Jídlo od VENTURA GROUP
Cafe Fara
Kempinski Hotel River Park
Mandarin Oriental Praha
Mlynec Restaurant
Oblaca restaurace
SOHO+ restaurant
Zdenek Oysters Bar
Hotel NH Prague City
FIELD Restaurant
Restaurant Pavillon
Simplé Restaurant
Thon Hotel Vettre
Zátiší Group
Zátiší Catering Praha
Coolinary
Hotel Tri Studničky
La Casa de la Havana vieja
CULINARY Art of Living
Tatry mountain resorts
Casa DeCarli
RIXOS HOTELS
Dock House restaurant
SIMPLYBAR
Rodeo
Červený jelen
Grand Cru restaurant
InterContinental Hotel Praha
LeMonde Restaurant
Obecni Dum
Zlaty Klucik
Story restaurant
Alcron Hotel Prague
Dvůr Hoffmeister
La Gare
Ventura group
Výčep korunní
Entrée
RIVERBANK
Four Seasons
Marina ristorante
Hotel Akademie
Lagarto
Angusfarm Soběsuky
Stones Catering
U Stepana
PUTICA Bistro
Fishway
Kempingové vybavení
Zamecke vinarstvi Trebívlice
Aromi Ristorante
Hotel Kings Court Prague
Paloma Restaurace
Hilton
IL Catering
Paloma
Vista wellness hotel
Ambiente
Bidfood
Bazar Klanovice
Bruxx
Chateau Mcely
Clarion
Cukrar Skala
Foodway Catering
In Catering
Hilton
Kozlovna
Kulinarske umeni
Golem Catering
Nejen bistro
Paul Patiserie
Plzensky Prazdroj
Potrefena husa Hybernska
Potrefena husa Pardubice
Salabka
Sia
V Zatisi
Vinohradsky Parlament
Bejzment
RADEGASTOVA
Pasta Café Romana
Marina Ristorante
LA BOTTEGA Linka
MANU Risto
Mlýnec
Hotel Sono
Aparthotel Svatý Vavřinec
A Z Gastro
Srdcovka Corso
Restaurant Blue Lipno
Krčma u Pavouka
SONO
Červený jelen
Cafe La dolce vita
BARLIFE
DECI
Hotel InterContinental Prague
EXIsport
Pizza Banditos
Proficook
Pivo Beer and Ale
RED BULL
Swiss cheese
United Bakeries
Worker
LA BOTTEGA Linka
MANU Risto
Residence Vocelova
Fresh&Tasty
King David
Kings Court
Just Coffee Uhrineves
Sorry peceme jinak
U cisaru

Cookies

Our e-shop uses cookies. Thanks to this, we can offer you a more efficient user experience. You consent to the storage of cookies by clicking on the "I agree" box.
You can refuse consent here.